Menü

Tesisinizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek bir yapı içerisinde; tesisin güvenliği, temizliği, dış mekan bakımları ve personel ihtiyacı gibi sorunlara çözüm getiren entegre bir hizmet anlayışı geliştirmiştir.

İntizamlı bir çevre, bulunduğunuz ortamı daha yaşanılır kılar. Günlük temponuz sırasında rahat çalışabileceğiniz, akşam evinize dönmek için kapıdan çıktığınızda, düzenli bir bahçeden geçip mutluluk ve huzur hissini yaşayabileceğiniz mekanlar yaratır.

Deneyimli ve eğitimli kadrosu yaşam alanlarınızda düzen ve temizliği sağlarken, modern ekipman ve güçlü teknolojik altyapısı ile bunu mümkün olduğunca hissettirmeden gerçekleştirir. Sessiz kahramanlar, çevrenizi güzelleştirmek için hep yanınızda, ama çalışma performansınızı asla etkilemeden Yaşadığımız dünyada artık “zaman yönetimi” en önemli konu haline geldi. Zamanlamadaki en küçük kayıplar bile, büyük sorunlara sebebiyet veriyor. Çalışırken yaşadığınız teknik aksaklıklara anında müdahale edip, çözüm üretmek işte bu yüzden çok önemli. İhtiyacınız olan teknik çözümleri, bilgili ve deneyimli ekibi sağlar. Teknik servisi ile hızlı çözümler üretir, gerekli önlemleri alarak olası aksaklıkları minimum seviyeye indirir.

Arıza Onarım ve Anında Müdahale Yanınızda her an bir doktor olduğunu düşünün. En minik ağrılarınıza bile anında müdahale eden bir uzman. Ne kadar güven verici !.. İşte her ihtiyacınızı düşünen teknik ekibi ile tesis ya da binanızda oluşabilecek arızalara anında müdahale eder, tesisinizde güven duygusunu yaşatır. Üstelik ekstra destek gereken durumlarda merkez kadrodan gerekli personel anında sağlanır. Sürekli personel hizmetini kullanmamanız durumunda bile, gezici ekipler tarafından, sözleşmece tanımlanmış süre içerisinde müdahale hizmeti vardır. Her türlü ihtiyacınız için düşünülmüş hizmetleriyle, hiçbir şekilde sizi yarı yolda bırakmaz.

Elektromekanik aletler, tesislerin beynidir. Minik bir zarar bile anında müdahale gerektirir. Tesis ya da binalardaki tüm cihaz ve sistemlerin yönetimin üstlenerek, işyerinin temel işlevlerini sorunsuz sürdürmesini sağlar.

Aynı zamanda, nitelikli çalışanları aracılığıyla verdiği kaliteli ve entegre hizmetleri, Kamu – Özel Sektör ortaklıkları ile de sunup, halkın bu hizmetlerden yararlanmasını sağlayacak bir iş modelidir.

Kamu - Özel Sektör ortaklıkları, halka daha verimli ve daha etkili hizmet sunmak amacıyla birçok ülkede olduğu gibi, ülkemizde de oluşmaya başlamıştır. Rekabeti artıran, daha az maliyet ile daha kaliteli hizmet sağlayan ve kamu yararını gözeten bu hizmet modeline, aşağıdaki alanlarda etkili çözüm ortağı olur.

→ Temizlik ve Düzen
→ Sessiz Kahramanlar
→ Teknik Bakım & Yardım
→ Elektromekanik İşletme Hizmetleri
→ Kamu Özel Sektör Ortaklığı